14.11.2018 - Firma iletişimi sitemize hoş geldiniz..

Havalandırma Sistemleri

Havalandırma Sistemleri

Tarafımızca seçilen en iyi havalandırma firması

 

Restoran, Hastane, İş Yerleri, Otel, Fabrika, Okul, Düğün Salonları gibi mekanlar/yerler için  Havalandırma Sistemlerini tüm ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak  bütün sistem kendi kontrolümüzde ve profesyonel  kadromuz ile yapmaktayız. Havalandırma sistemleri konusunda siz değerli müşterilerimize Aktekelektromekanik  olarak hizmet veren firmamız arzu ettiğiniz veya ihtiyaç duyduğunuz tüm havalandırma sistemlerini gerekli tesbiti yapılarak uygun fiyat politikasıyla sizlere en hızlı şekilde sunmaktayız..

  • Projenizi Gönderin
Tüm iklimlendirme ve havalandırma hizmetlerinde proje dosyalarınızı göndererek fiyat teklifi talebinde bulunabilirsiniz.

doğalgaz baca sistemleri,Havalandırma sistemleri, davlumbaz sistemleri, merkezi iklimlendirme ve havalandırma  sistemleri, sulu filtre sistemleri, ve toz toplama sistemleri için firmamımızı arayıp teklif alabilirsiniz.

Neden Havalandırma Sistemleri

Havalandırma sistemleri, işyeri ortamındaki kirlenmiş havayı değiştirmek için ısıtılmadan veya ısıtılarak, doğal akım, etkin basınç ya da mekanik bir etki (vantilatör) yardımıyla, ilgili ortamdan hava emilerek dışarıya atılması veya bu ortama taze hava verilmesi amacıyla kurulan mekanik sistemlerdir.

İşyeri havalandırması, havadaki kirletici maddelere maruziyeti kontrol için yapılır. Genel olarak, sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlamak amacıyla duman, toz ve buhar gibi kirleri ortamdan uzaklaştırmak için kullanılır.

Havalandırma, doğal yollarla yapılabildiği gibi(pencere açılması gibi) mekanik yöntemlerle (fanlar, körükler) de yapılabilir.

Havalandırma sistemleri belirli bir hızda ve belirli miktarda havanın taşınarak, istenmeyen kirleticilerin (veya “egzoz”) ortadan kaldırılması için tasarlanır. Tüm havalandırma sistemlerinde temelde aynı ilkeler takip edilir; bununla birlikte her bir işyeri için, işin türüne ve işyerindeki kirletici oranına göre, ayrı sistem tasarımı yapılmalıdır.

Toz toplama sistemleri

Havalandırma sistemleri

Doğalgaz Baca sistemleri

Davlumbaz Havalandırma

 
Bize ulaşın
Firmamız havalandırma çözümlerinde Taahhüt, proje, uygulama ve mühendislik hizmetleri vermektedir. 0216 383 98 78 nolu telefonu arayarak bize ulaşabilirsiniz..
 
E-posta Adresimiz
info@aktekelektromekanik.com
Bu firmanın Resmi Web sitesine ulaşmak için buraya tıklayınız
BU İLANI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
klima servisi