14.11.2018 - Firma iletişimi sitemize hoş geldiniz..

SAFİRCUP KARTON BARDAK

ADRES
Muh mah ahmet piriştina cad no:10 Çorlu/Tekirdağ
TELEFON
0 536 391 74 33
FAKS
2826545528
WEBSİTE
http://www.safircup.com
GOOGLE+
https://plus.google.com/+Safircup
FİRMA HAKKINDA
FOTO GALERİ
VİDEO
KONUM
YORUMLAR

*SAFİRCUP AMBALAJ olarak SAFİRCUP markamızla tek kullanımlık karton bardak ve ebatlarını üretmekteyiz

karton bardak üretmek üzre Çıktığımız Tutku, heyecan, istek ve azim dolu olan yolculuğumuz Tekirdağa bağlı Çorlu ilçesinde 2015 yılında iki adet karton bardaküretim makinesi ile 230 mt2’de başladı. Kısa zamanda yaptığımız yatırımlar neticesinde 1.800 mt2’de aylık 18 milyon adet karton bardak üretim rakamına ulaştık. Ürünlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

SAFİRCUP KARTON BARDAK %100 disiplin ve özveriden asla ödün vermeyen, önce kalite prensibiyle yoluna hızla devam eden yakın geleceğin en büyük ambalaj firması olma yolunda iddialı bir adaydır

*21. yüzyılın teknolojisi ile birleştirip her zaman güvenilen, beğenilen bir markayı oluşturmayı hedefleyen SAFİRCUP KARTON BARDAK  Yeni atılımlarla liderlik hedeflerinden ödün vermeden geleceğe doğru sağlam adımlarla ilerlemeyi görev bilmektedir.

SAFİRCUP KARTON BARDAK müşterilerinin, tedarikçilerinin ve çalışanlarının desteği ile her zaman takip edilen bir kuruluş olacaktır.

*SAFİRCUP Markası firmamızın tescilli markasıdır. Ürünlerimiz markamız için belirlediğimiz standartlarda üretilmektedir.

*Türkiye’nin her yerine dağıtımı yapılan ürünlerimizin tamamı  kalitesini temsil etmektedir. Kalitemizi ve üretim kalitemizi sürekli bir şekilde daha ileri taşımak için çalışmalarımız sürmektedir.

*Prensip olarak müşteri memnuniyeti ve dürüstlüğü ön planda tutmaya devam ediyoruz,bunun yanı sıra, vizyon, misyon, değerlerimiz doğrultusunda sektörde saygın, itibarlı ve güvenilir bir firma olma yolunda çalışmalarımıza son hızla devam etmekteyiz.

SAFİRCUP KARTON BARDAK SAFİRCUP KARTON BARDAK SAFİRCUP KARTON BARDAK SAFİRCUP KARTON BARDAK
SAFİRCUP KARTON BARDAK
SAFİRCUP KARTON BARDAK
SAFİRCUP KARTON BARDAK
SAFİRCUP KARTON BARDAK

Henüz video eklenmemiş.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA BİR YORUM YAZIN
FİRMAYI SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
klima servisi